Jaki prezent na dzień ojca wybrać?

23 czerwca coraz bliżej, dlatego warto już teraz pomyśleć o ciekawym prezencie dla swojego taty. Jako upominek sprawdzą się przeróżne rzeczy – wciągająca książka, ulubiona kawa, nowe skarpetki, a nawet ciekawa gra. Niezależnie od zainteresowań taty, zawsze można znaleźć dla niego coś ciekawego. Do tego wystarczy dołączyć coś słodkiego, mocny uścisk i pomysł na udany dzień gotowy. Jakie rzeczy sprawdzą się dla każdego taty? 

Ciekawy prezent dla taty, który kocha gry

prezent na dzień ojca do kupienia powinien wiązać się z jego zainteresowaniami, bo wtedy na pewno sprawi mu dużo radości. Dla taty, który wolne chwile lubi spędzać na graniu, na pewno sprawdzą się nowe gry lub inne dodatki, które mu tę grę umilą. Nowy pad, lepsza myszka, wygodne słuchawki czy nawet duży kubek na ulubiony napój to coś, co doceni każdy gracz. Nowe gry również sprawią mu wiele radości. Warto pamiętać o tym, aby dopasować je do sprzętu, na którym gra tata. Na PS5 sprawdzą się na przykład Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7, Elden Ring i Dying Light 2. Dla graczy Xboxa ciekawym wyborem będą Assassin’s Creed Valhalla, Forza Horizon 5, Battlefield 2042, FIFA 2022. Jeśli tata preferuje grę na komputerze, to można sprezentować mu Cyberpunk 2077, Farming Simulator 19 Edycja Premium czy Watch Dogs Legion. Przy wyborze gier komputerowych dobrze jest sprawdzić, czy sprzęt taty ma kieszeń na płyty. Jeśli nie, to ją również można bez problemu dokupić lub zdecydować się na wersję digitalową. 

Jakie książki sprawdzą się na dzień ojca? 

Jednym z najlepszych prezentów na dzień taty są książki. Świetnie sprawdzają się tu przeróżne reportaże, kryminały, literatura piękna, a nawet fantastyka. Każdą książkę można uzupełnić drobną dedykacją i miłymi życzeniami, dzięki temu upominek stanie się naprawdę wyjątkowy i zostanie z ojcem na długo. Każdą lekturę warto dobierać do zainteresowań swojego taty, ale są też takie pozycje, które sprawdzą się dla każdego. Jako prezent można wręczyć na przykład: 

– “Jak to wyjaśnić? W poszukiwaniu odpowiedzi na pytania, które pozornie nie mają odpowiedzi.” Kacper Pitala
– “Dzieci Getta” Magda Łucyan
– “Autostopem przez Galaktykę. Edycja ilustrowana” Douglas Adams
– “Zmora” Robert Małecki